יואב בהט

          אופני הרים 
                  

 

                      

 


דף הבית >> טיולים ופעילויות
טיולי מדבר לרוכבים מנוסים
המדבריות בישראל נמצאים על גבול הארץ הנושבת. למרות שאזורי המדבר אינם מיושבים בהתיישבות קבועה,לאורך ההיסטוריה נצרב השטח במאות קילומטרים של שבילים אשר שימשו עולי רגל, רועים על עדריהם, וחיות בר. ההיכרות האינטימית וארוכת השנים שלי עם השטח מאפשרת לתפור לכל רוכב את הטיול המתאים לו.
ניתן לבצע טיול בכל תא שטח ולכל משך זמן מבוקש – החל מרכיבת סינגלים של 3 שעות, ועד טיול חוצה מדבר מצפון לדרום בן 5 ימים. הכל לפי דרישות הלקוח. גודל הקבוצה גמיש אף הוא – מרוכב אחד עד 20.
אני מאמין שחוויית הטיול והשטח המלאה תתקיים בצורה הטובה ביותר בטיול בן יותר מיום אחד, כשהלינה היא בשטח בתנאים טובים ועם כל אביזרי הנוחות, אך פרט הציוויליזציה היחיד הנראה לעין הוא הרכב המלווה.
הדרך הטובה ביותר לטייל היא בחברת קבוצת הרכיבה הקבועה שלכם. תארו לכם את המפגש עם שותפיכם הקבועים לרכיבות השבת, ללא לחץ הבית ובאווירה הנייטרלית והמבודדת של טיול עמוק בשטח. ניתן לתאם טיולי מדבר נודדים לקבוצתכם הקבועה בכל תאריך ומסלול שתבחרו.
בנוסף - אחת לחודש יוצא טיול הפתוח לקהל הרחב, מה שמאפשר לכל רוכב ליהנות מחוויית הטיול והקבוצה גם אם אינו חלק מקבוצה גדולה ומגובשת. תאריכי הפעילויות מתפרסמים כאן, וכן באתר רוזן ומינץ.
 
 
טיולים ופעילויות לרוכבים לא מנוסים ללא ציוד
ניתן לקבל שירותי הדרכה כולל אופניים לטיולים באזורי הארץ השונים. בנוסף לטיולים סטנדרטיים ניתן לבצע פעילוית שונות, בהתאם לדרישות הלקוח, לדוגמא – תחרות ניווט רכוב, או ביצוע מטלות גיבוש שונות. פרטי הפעילות נסגרים ישירות מול הלקוח.
 
 
קורסים ברכיבה טכנית
קורסים ברכיבה טכנית המיועדים לרוכבים המעוניינים לשפר את יכולת הרכיבה שלהם , להתמודד עם שטחים קשים ולרכב ברמת בטיחות גבוהה יותר. הקורסים מועברים בהתאם ליכולת האישית של הרוכב, ומועברים באתרי רכיבה המתאימים לתכני הקורס. כדי לשמור על רמת הדרכה גבוהה בהתאמה אישית, הקבוצות קטנות ביותר, רוכב אחד עד שלושה. לתיאום תאריך לקורס צור קשר.
 
 

טיולים בחו"ל
אני מדריך טיולים לבולגריה וליעדים שונים בטורקיה. ניתן לקבל מידע על כל היעדים, המסלולים והתאריכים
באתר חברת מדרפט

טלפון: 865 3370 052
דוא"ל: yoav.bahat@gmail.com 

לייבסיטי - בניית אתרים